poniedziałek, 25 sierpnia 2014, imieniny: Luizy, Ludwika       polski english
Na stronie   Na Google

Multimedialna olimpiada w Węgrowie
2008-08-13

LETNI MULTIBUS RUSZA W POLSKĘ Z MULTIMEDIALNĄ OLIMPIADĄ


Już 4 lipca startuje „MULTIMEDIALNA OLIMPIADA !”, która rusza w Polskę specjalnym MULTIBUSEM W około 40 miejscowościach fani gier komputerowych staną do rywalizacji o tytuł Najlepszego Gracza oraz nagrodę główną.


Specjalny MultiBus , odwiedzi prawie całą Polskę - miejscowości nad morzem, na Mazurach oraz w górach i towarzyszyć będzie najlepszym letnim imprezom. Już od pierwszego dnia wakacji możesz sprawdzić na www.lgry.pl kiedy MultiBus zawita do twojego miasta.


Każdy kto odwiedzi BUS będzie mógł przystąpić do Multimedialnej Olimpiady Gier i wziąć udział w zawodach na najnowszych, multimedialnych notebookach oraz monitorach panoramicznych dla graczy. Wyzwanie stanowić będą gry dokładnie wyselekcjonowane które zarazem budzą największe emocje.


Jednocześnie w czasie trwania akcji możesz sprawdzić, czy ktoś już pobił twój rekord – codziennie na stronie akcji będzie publikowany ranking TopDay, a także ranking TopTen, w którym zaprezentuje się dziesiątka najlepszych graczy całej akcji. Natomiast na specjalnym Video Blogu, będzie można codziennie obejrzeć relacje z zawodów w całej Polsce, podsumowanie dnia oraz kibicować zawodnikom.

Zwycięzca zdobędzie nagrodę główną – najnowszy, multimedialny notebook natomiast gracze, którzy zajmą II i III miejsce – zdobędą monitory panoramiczne oraz zestawy gier .


Dodatkową atrakcją będzie zamieszczona na www.lgry.pl gra firmowana przez MTV. Aby zwiększyć szansę wygranej wystarczy pobrać z MultiBusa kartkę ze specjalnym kodem, wejść na stonę Lgry.pl, zagrać w gre i w jej trakcie wprowadzić kod.


Wybrane miejsca, które odwiedzi MultiBus LGry.pl to:

04.07 (Pt.) – Gdynia, Skwer Kościuszki

06.07 (Niedz.) – Gdańsk, Al. Grunwaldzka 105

11.07 (Pt.) – Toruń, Rynek Nowomiejski

17.07 (Czw.) – Łeba, ul. Morska

18.07 (Pt.) – Kołobrzeg, Rynek

26.07 (Sob.) – Mrągowo, Parking przy budynku CkiT

02.08 (Sob.) – Płock, Stary Rynek

04.08 (Pon.) – Poznań, Rynek

14.08 (Czw.) - Węgrów, Rynek

15.08 (Pt.) – Lublin, Plac Zamkowy
#

Zapisz się do newslettera

BIP Wrota Węgrowa
Created by NPC Wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie zastrzeżone.