poniedziałek, 25 sierpnia 2014, imieniny: Luizy, Ludwika       polski english
Na stronie   Na Google

Konkurs plastyczny pt. „Baśnie i legendy z mojego regionu” w ramach projektu „Pan Twardowski na kogucie – niematerialne dziedzictwo kulturowe Słowian w procesie edukacji dzieci i młodzieży”
2008-04-22

Logo Neighbourhood Programme

Logo Unii Europejskiej

Konkurs plastyczny pt.

„Baśnie i legendy z mojego regionu”

w ramach projektu

„Pan Twardowski na kogucie – niematerialne dziedzictwo kulturowe Słowian w procesie edukacji dzieci i młodzieży”

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace plastyczne w trzech kategoriach wiekowych:

1. dzieci do lat 9,

2. dzieci od 10 do 13 lat,

3. młodzież od 13 do 16 lat.

Na konkurs wpłynęło 105 prac, z placówek oświatowych naszego miasta i miast partnerskich z Ukrainy.

Komisja w składzie:

Maria Koc – etnograf, wiceburmistrz Miasta Węgrowa,

Roman Postek – historyk sztuki, dyrektor Muzeum Zbrojownia w Liwie,

Barbara Ufnal – nauczyciel języka polskiego,

Barbara Ruta – nauczyciel techniki i informatyki.

Nagrody za prace plastyczne w kategorii dzieci do lat 9 przyznano:

I miejsce – Dominika Żochowska, Przedszkole nr 3 w Węgrowie, opiekun: Barbara Bardadyn

II miejsce – Paulina Nowakowska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Węgrowie, opiekun: Agnieszka Kowalczyk, Iwona Dąbrowska

II miejsce – Agata Zenik, SP im. Jana Pawła II w Węgrowie, opiekun: Agnieszka Kowalczyk, Iwona Dąbrowska

III miejsce – Jakub Skwierczyński, Przedszkole nr 3 w Węgrowie, opiekun: Barbara Bardadyn

III miejsce – Tomasz Rządkowski, SP im. Jana Pawła II w Węgrowie, opiekun: Agnieszka Kowalczyk, Iwona Dąbrowska

Wyróżnienia za prace plastyczne w kategorii dzieci do lat 9 przyznano:

  • Praca zbiorowa, Przedszkole nr 1 w Węgrowie, opiekun: Ewa Rybak, Daria Kresa
  • Katarzyna Polkowska, SP im. Jana Pawła II w Węgrowie, opiekun: Agnieszka Kowalczyk, Iwona Dąbrowska
  • Konrad Grodkowski, SP im. Jana Pawła II w Węgrowie, opiekun: Agnieszka Kowalczyk, Iwona Dąbrowska
  • Zuzanna Kondej, SP im. Jana Pawła II w Węgrowie, opiekun: Agnieszka Kowalczyk, Iwona Dąbrowska
  • Zuzanna Salach, SP im. Jana Pawła II w Węgrowie, opiekun: Agnieszka Kowalczyk, Iwona Dąbrowska
  • Monika Mroczek, Przedszkole nr 3 w Węgrowie, opiekun: Barbara Bardadyn
  • Kamil Dekański, Przedszkole nr 3 w Węgrowie, opiekun: Barbara Bardadyn
  • Julia Nikiel, Przedszkole nr 3 w Węgrowie, opiekun: Barbara Bardadyn

Nagrody za prace w kategorii od 10 do 13 lat przyznano:

I miejsce – Aniela Filipek, SP im. Jana Pawła II w Węgrowie, opiekun: Edyta Doktorska-Rafałek

II miejsce – Agata Wielądek, SP im. Jana Pawła II w Węgrowie, opiekun: Dorota Białobrzeska-Portka

III miejsce – Мороз Нaтaліі, Жовквa, зaгaльнoocвітня школa нр 2

Wyróżnienia za prace w kategorii od 10 do 13 lat przyznano:

  • Michał Dąbrowski, SP im. Jana Pawła II w Węgrowie, opiekun: Małgorzata Konopińska
  • Karolina Bozińska, SP im. Jana Pawła II w Węgrowie, opiekun: Małgorzata Konopińska
  • Wiktoria Czarnecka, SP im. Jana Pawła II w Węgrowie, opiekun: Małgorzata Konopińska
  • Agnieszka Góral, SP im. Jana Pawła II w Węgrowie, opiekun: Małgorzata Konopińska
  • Patrycja Starzyńska, SP im. Jana Pawła II w Węgrowie, opiekun: Małgorzata Konopińska

Nagrody za prace w kategorii od 13 do 16 lat przyznano:

I miejsce –Чернюх Oксaнa, Жовквa, зaгaльнoocвітня школa нр 2, opiekun: Кaнюкa M. B.

II miejsce – Eliana Kresa, Gimnazjum w Węgrowie, opiekun Mirosław Kmieć

III miejsce – Cнiгур Oксaнa, м. Cколе, Cколiвськa aкaдемiчнa гiмназiя, opiekun: Oртинськa Л.Б.

Wyróżnienia za prace w kategorii od 13 do 16 lat przyznano:

  • Anna Gajewska, Gimnazjum w Węgrowie, opiekun: Monika Bielak
  • Klaudia Ściechowska, Gimnazjum w Węgrowie, opiekun: Mirosław Kmieć
  • Martyna Postek, Gimnazjum w Węgrowie, opiekun: Monika Bielak
  • Weronika Gryczan, Gimnazjum w Węgrowie, opiekun: Monika Bielak
  • Eliana Kresa, Gimnazjum w Węgrowie, opiekun: Mirosław Kmieć
  • Кaнюкa M. i Mрочко C. , Жовквa, opiekun: Caйкo І. П.

W dodatkowej kategorii – „Komiks” – przyznano wyróżnienie:

Aндрiй Oртинський, м. Cколе, Cколiвськa aкaдемiчнa гiмназiя, 2, C. Бандери, opiekun: Μaрія Бaльo

Komisja gratuluje laureatom konkursu i ich opiekunom wysokiego poziomu prac, jednocześnie składa podziękowania za ciekawe doznania artystyczne. Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się pod koniec maja. O dokładnym terminie nagrodzeni uczniowie i ich opiekunowie zostaną powiadomieni telefonicznie.

Węgrów, 17.04.2008r.


#

Zapisz się do newslettera





BIP Wrota Węgrowa
Created by NPC Wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie zastrzeżone.