poniedziałek, 25 sierpnia 2014, imieniny: Luizy, Ludwika       polski english
Na stronie   Na Google

Szkolenie z pozyskiwania środków finansowych z Unii Europejskiej na przedsięwzięcia o charakterze Sportowo - Rekreacyjnym
2008-04-09

W dniach 24 - 25 kwietnia br. w Sterdyniu, w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Pałac Ossolińskich odbędzie się szkolenie z pozyskiwania środków finansowych z Unii Europejskiej na przedsięwzięcia o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

Stowarzyszenie „Towarzystwo Amicus” na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego przy merytorycznej współpracy Ministerstwa Sportu i Turystyki rozpoczęło realizację projektu „EURO NA SPORT”, czyli przygotowanie szeroko pojętych środowisk sportowych do pozyskiwania środków finansowanych z Unii Europejskiej na lata 2007- 2013. W ramach projektu w każdym województwie zorganizowane zostanie bezpłatne, dwudniowe szkolenie dla szeroko rozumianych środowisk sportowych.


Celem jest przygotowanie szeroko pojętych środowisk sportowych do aplikowania o środki pomocowe, umożliwiające uzyskanie dofinansowania przeznaczonego na inwestycje i przedsięwzięcia o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

Projekt adresowany jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, kadry kierowniczej klubów sportowych, stowarzyszeń, organizacji związków sportowych, trenerów i instruktorów sportowych.

Więcej informacji uzyskać można odwiedzając stronę projektu www.euronasport.pl oraz w biurze projektu: Towarzystwo Amicus, ul. Lipowa 14, 15-427 Białystok, tel. 0048 85 653 77 53, 744 24 43, paulina.w@bia.pl, aneta.s@bia.pl.


#

Zapisz się do newslettera

BIP Wrota Węgrowa
Created by NPC Wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie zastrzeżone.