poniedziałek, 25 sierpnia 2014, imieniny: Luizy, Ludwika       polski english
Na stronie   Na Google

Plac zabaw w Parku Armii Krajowej już otwarty!
2014-08-19

Zapraszamy do zabawy na nowo wybudowanym placu zabaw w Parku Armii Krajowej. Na dzieci i ich rodziców czeka wiele atrakcji. Nowoczesne, przyjazne i bezpieczne konstrukcje oraz zadbane otoczenie sprzyja zabawie i wypoczynkowi.


Wyposażenie placu zabaw nawiązuje formą urządzeń do Legendy o Mistrzu Janie Twardowskim. Znajdują się tam m.in. huśtawki, piaskownica, drabinki, zjeżdżalnie, altanki wypoczynkowe, urządzenia do gier interaktywnych, ławeczki.

 

plac2plac3plac4

 

Plac zabaw został zrealizowany w ramach zadania pn. „Poprawa wykorzystania walorów naturalnych i kulturowych Węgrowa dla rozwoju turystyki i rekreacji”. Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, Priorytet VI Wykorzystanie walorów naturalnych i kulturowych dla rozwoju turystyki i rekreacji Działanie 6.2: "Turystyka".


Koszt realizacji projektu to ponad 307 tys. zł z czego dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wyniesie 58,35%, co stanowi kwotę prawie 180 tys. zł.
Termin realizacji projektu: 11.07.2014r. – 31.07.2014r.

 

plac5plac6plac1

 

logo UE


#

Zapisz się do newslettera

BIP Wrota Węgrowa
Created by NPC Wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie zastrzeżone.