poniedziałek, 25 sierpnia 2014, imieniny: Luizy, Ludwika       polski english
Na stronie   Na Google

Wymiana kodów kreskowych identyfikujących adres nieruchomości
2014-06-06

herbUrząd Miejski w Węgrowie informuje, iż w ramach funkcjonowania systemu gospodarki komunalnej prowadzona jest akcja wymiany kodów kreskowych identyfikujących adres nieruchomości, właściciela oraz charakter zadeklarowanych odpadów komunalnych.

 

 

Kody kreskowe są odporne na działania czynników atmosferycznych. W związku z tym Urząd Miejski zwraca się z prośbą o zamieszczenie nowych kodów kreskowych i postępowanie zgodnie z dostarczoną do Państwa instrukcją.


Instrukcja postępowania z kodami kreskowymi:
Dostarczone do Państwa kody kreskowe zawierają zakodowany numer nadany każdej nieruchomości, identyfikujący jej adres, właściciela oraz charakter zadeklarowanych odpadów komunalnych. Jeden z kodów należy umieścić w dobrze widocznym punkcie, w miejscu wystawiania odpadów komunalnych (na altanie śmietnikowej, słupku ogrodzeniowym, na ogrodzeniu przy workach bądź pojemnikach w dniu odbioru odpadów itp.), tak aby służby odbierające odpady miały do nich bezpośredni dostęp i mogły stosować automatyczne czytniki kodów.

UWAGA: kody nie są jednorazowe, więc nie należy naklejać ich na workach. W przypadku umieszczenia kodu na pojemniku należy zadbać o jego solidne umocowanie, aby nie odpadł w trakcie opróżniania pojemnika. 


#

Zapisz się do newslettera

BIP Wrota Węgrowa
Created by NPC Wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie zastrzeżone.