poniedziałek, 25 sierpnia 2014, imieniny: Luizy, Ludwika       polski english
Na stronie   Na Google

Ogłoszenie
2014-04-22

Oferty należy składać na piśmie  do Węgrowskiego Ośrodka Kultury (sekretariat) lub drogą e-mail na adres: wok02@wp.pl,  do dnia 30 kwietnia 2014 roku, godz. 16.00. Szczegółowych informacji udziela Katarzyna Zabadała, nr tel. 696006649.

 

Wyłoniony w konkursie Wykonawca wybrany do zawarcia umowy zobowiązany jest do zapewnienia obsługi gastronomicznej - catering  na terenie imprezy w Węgrowie w dniu 28 czerwca 2014 r.

W zakres obsługi wchodzi:

Dystrybucja piwa (po uprzednim uzyskaniu zezwolenia) w kubkach plastikowych.

Przygotowanie i sprzedaż potraw z grila (kiełbaski, szaszłyki, kebab, itp.)

Sprzedaż napojów bezalkoholowych.

 

Z zakresu obsługi wyłączona jest sprzedaż lodów, gofrów, waty cukrowej, żelków, cukierków, ciastek, popcornu, sprężynek ziemniaczanych, innych drobnych artykułów spożywczych.

 

Tegorocznymi wykonawcami będą: Kabaret Ciach, Kabaret Jurki, Kabaret pod Wyrwigroszem, Dawid Podsiadło.

 

Na dystrybucję produktów, o których mowa w pkt. 1 - 3 wyłoniony w konkursie Wykonawca otrzyma od Organizatora wyłączność. Ceny sprzedawanych produktów ustala wykonawca na własną odpowiedzialność i ryzyko.


Podmiot, który otrzyma wyłączność jest zobowiązany do uzyskania wszelkich wymaganych prawem pozwoleń związanych z organizacją sprzedaży. We własnym zakresie zabezpieczy  dostęp do energii elektrycznej pod kątem swojej działalności. Podmiot ma również obowiązek posiadania stosownych dokumentów i atestów potwierdzających sprawność i bezpieczeństwo posiadanych urządzeń. Teren przeznaczony dla podmiotu musi być oddzielony od terenu imprezy ogrodzeniem zapewnionym przez Wykonawcę i musi być wyposażony w kosze na śmieci (podpisana umowa na odbiór śmieci). Podmiot zobowiązany jest do posiadania ochrony w ilości zapewniającej bezpieczeństwo osób przebywających na terenie przekazanym pod wyłączność. Pozostałe warunki zostaną określone w umowie.

 

Lokale, które znajdują się na stałe w obrębie Rynku Mariackiego mają prawo w tym dniu prowadzić swoją stałą działalność.

 

W załączniku wzór umowy.
Lista plików :

plik   Umowa

#

Zapisz się do newslettera

BIP Wrota Węgrowa
Created by NPC Wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie zastrzeżone.