poniedziałek, 25 sierpnia 2014, imieniny: Luizy, Ludwika       polski english
Na stronie   Na Google

Burmistrz wyróżniony nagrodą Samorządowiec-Spółdzielca.
2014-03-27

25 marca br. w Galerii Porczyńskich w Warszawie Burmistrz Węgrowa, Jarosław Grenda odebrał wyróżnienie w konkursie Samorządowiec - Spółdzielca. Wyróżnienie jest przyznawane samorządowcom zasłużonym dla współpracy ze spółdzielczością i wyróżnia tych przedstawicieli samorządów terytorialnych dla których idea spółdzielczości jest bliska, a swoją pracą i zaangażowaniem dowodzą tego. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne, że to spółdzielcy wskazują samorządowców - kandydatów do tego wyróżnienia, tym samym doceniając ich pracę.

4

 

Konkurs ogłoszony został przez Krajową Radę Spółdzielczą i redakcję magazynu "Tęcza Polska". W uroczystości uczestniczył Wicemarszałek Sejmu Eugeniusz Grzeszczak, Prezes Zarządu Krajowej Rady Spółdzielczej - Alfred Domagalski, Przewodniczący Zgromadzenia Ogólnego Krajowej Rady Spółdzielczej - Jerzy Janowski, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Podlasianka" w Węgrowie - Jerzy Szczęśniak, posłowie i inni zaproszeni. Patronat Honorowy sprawował Stanisław Rakoczy, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, któremu są bliskie sprawy zarówno samorządu terytorialnego jak i spółdzielczego.

2

 

W wystąpieniach, zaproszeni goście, podkreślali rolę i znaczenie spółdzielczości w gospodarce - zatrudnienie w różnych jej działach znajduje obecnie 300 tysięcy osób, a związanych z nią poprzez pracę, kooperację, członkostwo jest 8 mln ludzi w Polsce.

356

 

foto: M. Siekierzyński/UM Węgrów


#

Zapisz się do newslettera

BIP Wrota Węgrowa
Created by NPC Wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie zastrzeżone.