poniedziałek, 25 sierpnia 2014, imieniny: Luizy, Ludwika       polski english
Na stronie   Na Google

Otwarty Turniej Szachowy – Węgrów Ferie 2014
2014-03-04

W dniach 28 lutego – 01 marca 2014 roku w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbył się „Otwarty Turniej Szachowy – Ferie 2014”, zorganizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Sportu Dzieci i Młodzieży w Węgrowie przy współpracy Węgrowskiego Ośrodka Kultury. Fundatorem pucharów i statuetek był Urząd Miejski w Węgrowie.


Turniej został rozegrany w systemie szwajcarskim na kategorie szachowe,  w tym: TURNIEJ A – na kategorie II i III – 7 rund po 60 minut na zawodnika, TURNIEJ B – na kategorie IV, V – 8 rund po 30 minut na zawodnika. Sędzia turnieju: Eliza Lutostańska.

 

Do zawodów przystąpiło ponad 30 zawodników, w tym: 17 zawodników z  SRSDiM Węgrów zajmując tym samym czołowe miejsce w turnieju A, również o trofea walczyli  zawodnicy z MTSz Mińsk Mazowiecki,   E-Szachy GliniankaKSz Polonia WarszawaLKSz GCKiP Czarna oraz z Warszawy.

W turnieju A na kategorie II i III – uczestniczyło 12 zawodników.
W turnieju B na kategorie IV i V – uczestniczyło 19 zawodników.

Każdy z zawodników otrzymał dyplom, a najlepszym  wręczone zostały puchary, statuetki i nagrody rzeczowe.


Pierwsze trzy miejsca w Turnieju A zajęli:

I miejsce  – Gromek Cezary z SRSDiM Węgrów
II miejsce  – Sochaczewski Robert z SRSDiM Węgrów
III miejsce  – Czerniakowska Laura z LKSz GCKiP Czarna

 

Pierwsze trzy miejsca w kategorii kobiety - dziewczęta zajęły:

1.Czerniakowska Laura z LKsz GCKiP Czarna
2.Sternik Joanna z Warszawy
3.Stradczuk Wiktoria z MTSz Mińsk Mazowiecki

 

Pierwsze trzy miejsca w kategorii JUNIORZY

1.Gromek Cezary z SRSDiM Węgrów
2.Sochaczewski Robert z SRSDiM Węgrów
3.Sternik Piotr z Ksz Polonia Warszawa

 

Kolejną kategorię szachową w Turnieju A uzyskały dwie zawodniczki:

1.  Sternik Joanna – II kat.
2.  Stradczuk Wiktoria – III kat.

 

Pierwsze trzy miejsca w Turnieju B zajęli:

I miejsce – Wróblewski Tymon z E-Szach Glinianka
II miejsce – Skolimowski Robert z SRSDiM Węgrów
III miejsce – Klimas Dawid z SRSDiM Węgrów

 

Pierwsze trzy miejsca w kategorii kobiety - dziewczęta zajęły:
1.Skolimowska Ewa z SRSDiM Węgrów
2.Lutostańska Agata z SRSDiM Węgrów
3.Dobosz Amelia z SRSDiM Węgrów

23457891112

źródło: SRSDiM w Węgrowie


#

Zapisz się do newslettera





BIP Wrota Węgrowa
Created by NPC Wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie zastrzeżone.