poniedziałek, 25 sierpnia 2014, imieniny: Luizy, Ludwika       polski english
Na stronie   Na Google

Piłkarz "Czarnych Alkor Trade Węgrów" ma szansę znaleźć się wśród najlepszych polskich zawodników
2014-02-20

Węgrowski Miejski Klub Sportowy "Czarni Alkor Trade Węgrów" ma powód do dumy. Adam Dobosz, zawodnik drużyny zakwalifikował się do ścisłego finału Ogólnopolskiego Konkursu "Piłkarski Diament".  Piłkarz zwyciężył  z kilkoma tysiącami zawodników z całej Polski.  Ekstraklasa lub I liga mogą otworzyć się dla niego po finale konkursu, który odbędzie się w Dortmundzie.

 

Adam ma 22 lata, pochodzi z Sadownego, jest podopiecznym Roberta Parzonki, a zarazem od 2 lat piłkarzem klubu Czarni Węgrów. 

 
Program "Piłkarski Diament" zakłada wyłonienie optymalnego napastnika za pomocą systemu kilkustopniowych eliminacji.  Eliminacje oparte są o aparaturę naukową i paranaukową a także wiedzę i doświadczenie ekspertów, którzy oceniają zawodników.


Pierwsza faza eliminacji konkursu odbyła się w sześciu miastach - Białymstoku, Lublinie, Grudziądzu, Koszalinie, Ostrowie Wielkopolskim i Tarnowie. Do kolejnej fazy z każdego miasta przeszło po 10 zawodników. 17 lutego w Warszawie w półfinale konkursu udało się wyłonić ostatnią piątkę najlepszych polskich piłkarzy.

 

Wielki finał konkursu odbędzie się w dniach 26 luty - 1 marca w Dortmundzie. Nagrodą dla zwycięzcy  będzie czek w wysokości 50 tysięcy zł oraz kontrakt do klubu ekstraklasy lub I ligi.
Program telewizyjny CANAL+ Sport będzie emitował zawody w formie 8 odcinków od 12 kwietnia w każdą koleją sobotę.

 

foto: czarni-wegrow.futbolowo.pl

 

 

 


#

Zapisz się do newslettera

BIP Wrota Węgrowa
Created by NPC Wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie zastrzeżone.