poniedziałek, 25 sierpnia 2014, imieniny: Luizy, Ludwika       polski english
Na stronie   Na Google

Spotkanie opłatkowe z Samorządem Miasta.
2013-12-24
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Miasta Węgrowa zorganizował spotkanie opłatkowe. Odbyło się ono 20 grudnia w Gimnazjum im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie.
Doroczne spotkanie odbyło się ze wszystkimi, bez którym miasto nie mogłoby się rozwijać tj.: z przedsiębiorcami, przedstawicielami organizacji pozarządowych, placówek oświatowych, miejscowych urzędów i instytucji oraz duchowieństwa.


W świąteczny nastrój  wprowadził zebranych  występ zespołu "Dobrogost Band" z węgrowskiego Gimnazjum. Delegacja harcerzy z Hufca Doliny Liwca im. Edmunda Zarzyckiego w Węgrowie przekazała Burmistrzowi Miasta symboliczne "Światełko Pokoju".

W okolicznościowym przemówieniu Jarosław Grenda, Burmistrz Węgrowa podsumował owocną współpracę Samorządu z węgrowskimi instytucjami, przedsiębiorstwami i organizacjami pozarządowymi, życząc jednocześnie kontynuacji działań na rzecz mieszkańców Węgrowa w przyszłym roku.  Życzenia świąteczne złożył również Krzysztof Wyszogrodzki, Przewodniczący Rady Miejskiej Węgrowa.

Zaproszeni na spotkanie księża odczytali Ewangelię, po czym  bożonarodzeniowy zwyczaj dzielenia się opłatkiem przez zebranych dopełnił świątecznej, pełnej życzliwości atmosfery.

2op3op6op4op5op8op10op9op11op


#

Zapisz się do newslettera

BIP Wrota Węgrowa
Created by NPC Wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie zastrzeżone.