poniedziałek, 25 sierpnia 2014, imieniny: Luizy, Ludwika       polski english
Na stronie   Na Google

Dzieci ze Świetlicy Społecznej na spotkaniu wigilijnym
2013-12-19
16 grudnia 2013 r. na zaproszenie Państwa Góreckich, dzieci ze Świetlicy Społecznej w Węgrowie wraz z wychowawczyniami odwiedziły Hotel i Restaurację Everest. Było to wyjątkowe spotkanie wigilijne.
W pięknej scenerii lokalu dzieci podzieliły się opłatkiem oraz spożyły wigilijną kolację przy suto zastawionym stole. Dla przybyłych gości przygotowane zostały potrawy tradycyjne, jak na prawdziwą Wigilię przystało.  Przybył również Mikołaj. Dzięki uprzejmości oraz dobremu sercu  właścicieli firm: Addit, Sigma oraz  firmy zabawkarskiej pana Bączka dzieci otrzymały prezenty. Wzruszające były jasełka przygotowane przez podopiecznych Świetlicy. Aniołki z przedstawienia doskonale prezentowały się we wnętrzu hotelu.
Państwo Góreccy zaprosili dzieci już na przyszły rok. Wdzięczne, trochę zawstydzone i pełne wrażeń dzieci oraz panie wychowawczynie były zachwycone dobrocią ludzka , która popłynęła do nich  tego wieczoru  ze wszystkich stron. Dzieci były tym bardziej zaskoczone i oczarowane, ponieważ cała wizyta w lokalu owiana była tajemnicą.
Dzieci oraz opiekujące się nimi panie wyrażają ogromną wdzięczność i dziękują wszystkim darczyńcom  - Hotelowi i Restauracji Everest,  Firmom: Addit, Sigma oraz zabawkarska pana Bączka za okazaną dobroć oraz nie oceniony gest wykonany z ich strony.

#

Zapisz się do newslettera

BIP Wrota Węgrowa
Created by NPC Wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie zastrzeżone.